SunControl

FOLIE OKIENNE WARSZAWA

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773


Serdecznie witamy na stronie internetowej folie okienne Warszawa


                                     Nasza firma istnieje na rynku od 1983 roku i od samego początku naszej działalności zajmujemy się branżą przysłon okiennych. Nasza działalność jest skoncentrowana na dystrybucji oraz profesjonalnym montażu folii okiennych (architektonicznych) i samochodowych. W dziale przeciwsłonecznych przysłon okiennych oferujemy również sprzedaż hurtową i detaliczną przeciwsłonecznych rolet wewnętrznych, których jesteśmy producentem. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz pełne zaplecze techniczne i zespół wykwalifikowanych specjalistów pozwalają nam być jednym z liderów dystrybucji oraz montażu folii okiennych i samochodowych w kraju. Rosnąca liczba zadowolonych z naszych usług Klientów daje nam satysfakcję oraz motywację do dalszej działalności.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo: folie okienne Warszawafolie przeciwsłonecznefolie termoizolacyjnefolie matowefolie dekoracyjnefolie antywłamaniowefolie samochodowefolie do przyciemniania szyb samochodowychprzeznaczonych do montażu na płaszczyznach szklanych oraz poliwęglanowych. W naszym asortymencie przysłon okiennych oferujemy także rolety okiennerolety przeciwsłoneczne i rolety zaciemniające.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także usługę: montaż folii okiennych.

Folie okienne są doskonałym rozwiązaniem dla każdego użytkownika obiektu budowlanego,
z przeznaczeniem do ochrony powierzchni szklanych oraz poliwęglanowych.

Szeroki asortyment folii jaki posiadamy w naszej ofercie, zapewni Państwu wszechstronne zastosowanie i ochronę przed;
- ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV,
- ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń,
- zabezpieczenie przed wścipskim okiem....
- zabezpieczenie przeciwodpryskowe,
- dekoracja powierzchni szklanych.

Naszą ofertę produktów przysłon okiennych jesteśmy w wstanie z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb każdego właściciela budynku użyteczności publicznej lub domu prywatnego.


Folie okienne

Folie okienne

Folie okienne to synonim wygody i estetyki, stanowiąc jednocześnie innowacyjne rozwiązanie dla budownictwa i architektury.

dalej >>>

Folie przeciwsłoneczne

Folie przeciwsłoneczne

Skutecznie redukują przepuszczalność światła oraz promieniowania IR i UV, zwiększając tym samym efektywność systemów klimatyzacji.

dalej >>>

Folie matowe


Zwiększają bezpieczeństwo i komfort jazdy poprzez znaczącą redukcję promieniowania słonecznego. Niezbędny element tuningu. 

dalej >>>

Zmiana koloru ślusarki okiennej


Doskonałe do dekoracji okien i szklanych przegród, pokryte dowolnymi wzorami i kolorami, zastępują piaskowanie i wytrawianie szyb.

dalej >>>

Folie antywłamaniowe

Folie bezpieczeństwa

Znakomita alternatywa dla krat w oknach – chronią przed kradzieżą i włamaniem oraz zabezpieczają przed odłamkami stłuczonej szyby.

dalej >>>

Rolety przeciwsłoneczne

Rolety przeciwsłoneczne

Rolety materiałowe to obecnie bardzo popularna forma osłony przeciwsłonecznej stosowana również jako element dekoracyjny okien.

dalej >>>