SunControl

FOLIE OKIENNE WARSZAWA

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773


Nasza działalność jest skoncentrowana na dystrybucji folii, polecamy również profesjonalny montaż folii okiennych (architektonicznych) oraz samochodowych. W dziale przeciwsłonecznych przysłon okiennych oferujemy również sprzedaż hurtową i detaliczną przeciwsłonecznych rolet wewnętrznych, których jesteśmy producentem. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz pełne zaplecze techniczne i zespół wykwalifikowanych specjalistów pozwalają nam być jednym z liderów dystrybucji folii okiennych i samochodowych w kraju. Rosnąca liczba zadowolonych z naszych usług Klientów daje nam satysfakcję oraz motywację do dalszej działalności.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi takie jak: montaż folii okiennych Warszawa, montaż folii przeciwsłonecznych, montaż folii okiennych matowych, montaż folii dekoracyjnych, montaż folii okiennych antywłamaniowych, montaż folii termokurczliwych do przyciemniania szyb samochodowych przeznaczonych do montażu na płaszczyznach szklanych oraz poliwęglanowych. W naszym asortymencie przysłon okiennych oferujemy także rolety przeciwsłoneczne oraz rolety zaciemniające.

      Profesjonalna instalacja folii okiennych przebiega szybko i sprawnie, może być przeprowadzana w dowolnym czasie. Proces ten w żadnym stopniu nie zakłóca w istotny sposób spokoju w codziennej pracy użytkownika obiektu.

Folie okienne są doskonałym rozwiązaniem dla każdego użytkownika obiektu budowlanego,
z przeznaczeniem do ochrony powierzchni szklanych oraz poliwęglanowych.

Szeroki asortyment folii w naszej ofercie zapewni Państwu wszechstronne zastosowanie;
- ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV,
- ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń,
- zabezpieczenie przed wścipskim okiem....
- zabezpieczenie przeciwodpryskowe,
- dekoracja powierzchni szklanych.

Naszą ofertę produktów przysłon okiennych, jesteśmy w wstanie z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb każdego właściciela budynku użyteczności publicznej lub domu prywatnego.


Przed wyborem odpowiedniej folii okiennej, warto zdobyć jak największą wiedzą w tej dziedzinie, wszelkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo w odpowiednich zakładkach zamieszczonych na naszej stronie.


       Profesjonalna instalacja folii okiennych przebiega szybko i sprawnie, może być przeprowadzana w dowolnym czasie. Proces ten w żadnym stopniu nie zakłóca w istotny sposób spokoju w codziennej pracy użytkownika obiektu.

 Folie okienne objęte są gwarancją producenta do 15-tu lat.