SunControl

FOLIE OKIENNE WARSZAWA

Rok założenia 1983
ZADZWOŃ: +48 602-345-773
Folie okienne matowe


Folie matowe; dyskrecja, elegancja, bezpieczeństwo ...

Chroń swoją prywatność

Aby chronić swoją prywatność, można na powierzchniach szklanych zamontować folie matowe, które można zakupić w naszej firmie Sekret-foll, w której znajdziesz szeroki wybór takich produktów. Poza foliami matowymi oferujemy, także Państwu wiele rodzajów folii dekoracyjnych, którymi można stworzyć ciekawą aranżację okna, witryny sklepowej czy przeszklonej ściany działowej. 

Folie matowe są tak zaprojektowane, aby przepuszczały światło dzienne, by pomieszczenie było dobrze doświetlone i jednocześnie uniemożliwić wgląd z zewnątrz do wybranych pomieszczeń przez wścipskiego sąsiada.

Folie okienne matowe montaż Warszawa - instaluje się na powierzchnie szklane i poliwęglanowe wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba stworzenia nieprzeźroczystych przegród szklanych. Zapewniają one prywatność i intymność przebywania w biurach i domach.
Tworzą rozproszone światło widzialne przy jednoczesnym uniemożliwieniu wglądu
do pomieszczeń, gwarantując dobrą przepuszczalność światła widzialnego do środka. Redukują szkodliwe działanie promieni UV do 99% oraz odbijają promieniowanie radiowe, chroniąc tym samym urządzenia elektroniczne oraz komputery przed zakłóceniami spowodowanymi przez fale radiowe GSM.

Folie matowe z powodzeniem zastępują szkło piaskowane i trawione, jednocześnie wzmacniając szkło, nadają mu właściwości szkła bezpiecznego.
Folie okienne matowe Warszawa  zespolone z powierzchnią szklaną, zabezpieczają przed rozpryśnięciem się w przypadku stłuczenia lub pęknięcia szyby.

Eksploatacja folii matowych cechuje się bardzo łatwym utrzymaniem czystości,
w przeciwieństwie do szkła piaskowanego czy trawionego.


Folie okienne matowe montaż Warszawa

 Folie matowe Sun Control  objęte są gwarancją producenta do 15-tu lat.